Přihlásili jsme lednického zástupce do soutěže o strom roku

1. říjen 2020

Ledničan je ve finále ankety Strom roku!Lednický dub letní s pracovním názvem Hugo, který jste v naší facebookové anketě vybrali, aby reprezentoval Lednici v celorepublikové soutěži Strom roku, se dostal do finále! Náš statný Ledničan, stojící již 200 let v okrajové části zámeckého parku zaujal 11člennou porotu a je v nejužším finálovém výběru TOP 12. Máme radost! Finálové klání začalo 21. 7. Podpořte lednického Huga, který rozpíná svou korunu nedaleko stanoviště místních sokolníků a pošlete jej v celostátním finále co nejvýš. Nadace Partnerství, organizátor soutěže, spojuje hlasování s podporou výsadby stromů v České republice. Hlasováním formou DMS nebo online tak přispějete na výsadbu a péči o stromy. Hlasovat můžete i opakovaně do 11. října 2020.